لوله بازکنی تهران | بلاگ

لوله بازکنی تهران

تعرفه تبلیغات در سایت

لوله بازکنی تهران یکی از خدمات شرکت ایزوبام است که به عنوان ارائه خدمات لوله بازکنی، تشخیص ترکیدگی لوله، رفع ترکیدگی لوله ها (سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه) و.... مشغول به کار است. لوله بازکنی تهران با دانش خود و تجربیات بدست آمده حاضر به خدمت می باشد.

گرفتگی لوله و رفع آن

یکی از مشکلاتی که ما کماکان با آن برخورد داشته ایم یا شاید با آن برخورد کنیم گرفتگی لوله می باشد اما لوله بازکنی تهران با دادن آگاهی به شما این چاره ساز مشکلتان خواهد بود. ممکن است باز کردن لوله توسط خودتان قابل حل باشد پس مطالبی که ارائه می شود به شما می گوید که چگونه با این مورد برخورد کنید این کار علاوه بر یادگیری مزیت دیگری هم دارد که هزینه های شما را کاهش می دهد. یکی از راه هایی که شما می توانید آن را پیش بگیرید استفاده از  اسید یا محلول های شیمیایی می باشد که باید عرض کنم که این کار به صورت دائمی هم خطرناک و خسارت آور است زیرا با این کار می توانید باعث پوسیدگی لوله هایتان را افزایش دهید که موجب از بین بردن شبکه های لوله ی فاضلاب می شود.

 

لوله بازکن کیست؟

لوله بازکن شخصی است که می تواند هنگام گرفتگی لوله ها به داد شما برسد درست است که در بالا گفتیم این کار توسط خود شما هم امکان پذیر است اما یادتان نرود در مواقع ضروری و در مواقعی که این مشکل عمیق باشد لوله بازکن ها نقش بسیار مهمی در حل آن دارند. لوله بازکن می تواند به کمک وسایل مخصوص به این کار مثل فنر لوله بازکن یا دستگاه های پشرفته تری چاره ساز مشکل شما باشد.

 

دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی یکی از دستگاه هایی است که در هنگام گرفتگی می توان از آن کمک گرفت البته این دستگاه هم به صورت دستی که در بعضی از خانه ها یافت می شود و هم به صورت پیشرفته تر که بیشتر در شرکت هایی که حیطه ی کاریشان این است یافت می شود. قبل از ساخته شدن دستگاه پیشرفته لوله بازکنی متداول ترین راه فنرزنی بود.

 

فنر لوله بازکنی

در بین روش های باز کردن لوله فاضلاب، فنر لوله بازکنی متداول تر می باشد، دلیلش هم این می تواند باشد که فنر قدرت زیادی در باز کردن لوله فاضلاب و لایروبی (بعد از باز کردن گرفتگی) دارد.

 

ویژگی های فنر لوله بازکنی

نوک فنر تقریبا ۱۰۰ سانتی متر و از جنس فولاد مقاوم ساخته شده است، قسمت اولیه پیچ های مخروطی در فنر باعث حرکت دادن مواد اضافی شده که اساس کار فنر لوله بازکنی حرکت دادن مواد اضافی به درون چاه توالت است. برای باز کردن لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی بیشتر از فنر لوله بازکنی استفاده می شود، البته بهتر است در مورد توالت های فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود، زیرا نوک فنر لوله بازکنی تیز بوده و ممکن است به جداره توالت فرنگی آسیب وارد کند.

 

از فواید فنر لوله بازکنی می توان به

  • مناسب برای افراد فنی در زمینه لوله بازکنی
  • کوچک بودن و قابلیت جابجایی به آسانی
  • سرعت بخشیدن به کار
  • امکان استفاده از برق شهری نام برد.

 

تخلیه چاه

تخلیه چاه یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت های مرتبط با این نوع کار  انجام می شود که این کار نیازمند تخصص و تجربه های به خود را دارد که روش هایی برای آن در ادامه بیان می شود. برای تخلیه چاه فاضلاب ها و یا توالت ها می توان از دستگاه پمپ لجن کش قوی استفاده کرد. این ستگاه می تواند هنگام گرفتگی عمیق با استفاده از تانکر های مخصوص چاه های شما را تخلیه کند.

 

 

 

...
نویسنده : فرانک بازدید : 26 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 15:57