ایزوگام دلیجان | بلاگ

ایزوگام دلیجان

تعرفه تبلیغات در سایت

در این مقاله قصد داریم به معرفی ایزوگام دلیجان  بپردازیم . با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینههای مختلف صنعتی محصولات عایق کاری نیز با استفاده از تکنولوژی اروپا و همگام شدن با پیشتازان صنعت ایزوگام دنیا رشد فراوانی داشته است که یکی از مراکز پیشرفته تولید ایزوگام در سالهای گذشته قطب صنعتی دلیجان میباشد که بیشترین نیاز کشور و همچنین کشورهای همسایه را از بابت محصولات عایق بندی جواب گوی باشد.

 

برخی از مزیتهای ایزوگام دلیجان

۱- مهمترین مزیت این است که نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمیشود.

۲- در فصل زمستان نیاز به پارو کردن برف پشت بام نیست زیرا برف به سطح ایزوگام  نمیچسبد و نمیتواند به آن آسیبی وارد کند.

۳- به دلیل سبکی و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانهها، لولههای گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… کاربرد دارد. همچنین  از لحاظ وزنی نسبت به آسفالت و موزاییک سبک تر است و هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.

۴- در تولید آن بجز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده(بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده میشود.

۵- نصب سریعی دارد همچنین قیمت ایزوگام نسبت به روشهای دیگر کمتر است.

۶- به علت وجود الیاف شیشه در ساختار آن هرگز دچار پوسیدگی نمیشود و البته در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است.

۷- دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده میباشد.

۸- شرکتهای تولیدی ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد فعالیت میکنند و هیچ تخلفی مانند استفاده از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه پنهان نمیماند.

ایزوگام دلیجان,...
نویسنده : فرانک بازدید : 18 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1396 ساعت: 14:36