لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان | بلاگ

لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان

تعرفه تبلیغات در سایت

لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان با به کار گرفتن خبره ترین افراد کارشناس در این زمینه و با بکارگیری وسایل مدرن و پیشرفته به عنوان یکی از شعب ایزوبام در گیلان آماده خدمت رسانی می باشد.

 

طوقه چینی چاه فاضلاب

طوقه چینی و کول گذاری چاه و لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان،شما باید وقتی اقدام به طوقه چینی و کول گذاری چاه کنید که احتمال میدهید چاه شما ریزش کندطوقه چینی و کول گذاری چاه مانع از ریزش چاه میکند به این صورت که مقنی داخل چاه رفته و کولها را از پایین به بالا در چاه جاگذاری میکند این کار نه تنها عمر چاه شما را زیاد میکند. بلکه مانع ریزش آن میشود اگر چاهی که دارید از کول گذاری استفاده نکرده اید با ما تماس بگیرید تا ما ما این کار را در کوتاهترین زمان برای شما به انجام برسانیم شرکت ایزوبام با داشتن تجربه کاری بالا، و عرضه تخفیفات ویژه به همه مشتریان گرامی آماده است تا بهترین خدمات را به بهترین صورت به همه شما عزیزان ارائه نماید،لایروبی و کول گذاری چاه و لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان را جدی بگیرید.

 

 

 

لایروبی چاه

 شاید این برای خیلی از افراد نا آشنا باشد و یا شاید،لایروبی چاه یعنی ممانعت از ایجاد چاه، وقتی چاهی پر میشود وکشش اولیه خود را به علت وارد شدن مواد چربی زا،مو و…ازدست میدهد لایروبی چاه توسط مقنی انجام میگیرد. به این صورت که مواد چربی زا و… را از داخل چاه به بیرون منتقل کرده و توسط نیسان ویا ماشین بزرگ به بیرون از شهر انتقال داده میشود. قیمت لایروبی بر اساس مقدار لجنی است که از چاه به بیرون انتقال داده میشود،پس اگر شما مشکل کشش چاه دارید با ما تماس گرفته تا چاه شما را مانند روز اول برگردانیم. دیگر نیازی به حفر چاه جدید نیست.

 

 

 

خدمات چاه و فاضلاب

به آبهایی که در دستشویی، ظرفشویی، باز کردن دوش حمام و یا کشیدن اهرم مخزن مستراح شوی و یا شستن کف آشپزخانه و حمام یا شستن لباسها، تبدیل به مایع ناخالص می‌شود فاضلاب خانگی می‌گویند.فاضلاب تولید شده ممکن است مسقیما توسط لوله های داخلی ساختمان وارد چاهایی که به منظور دفع فاضلاب احداث شده گردد و از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه انتقال پیدا کند وقتی این چاه پر می‌شود و دیگر توانایی کشش آب فاضلاب را ندارد .

لوله بازکنی و تخلیه چاه گیلان,...
نویسنده : فرانک بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت: 12:29