رفع گرفتگی توالت فرنگی | بلاگ

رفع گرفتگی توالت فرنگی

تعرفه تبلیغات در سایت

معمولا مشکلی که در بیشتر خانه ها و یا شرکت ها به وجود می آید گرفتگی توالت فرنگی است که چاره ای جز رفع گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی ندارید اما در این مواقع چه باید کرد ممکن است این کار را بخواهید خودتان انجام دهید و شاید ممکن است این کار را به کارشناس و متخصص به این کار بسپارید در مواقعی که می خواهید این کار را توسط خودتان انجام دهید می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید و یا به شرکت خدماتی فنی اطلاع دهید.

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی به کمک دستگاه تراکم هوا

در مواقعی که گرفتگی شدید باشد می توانید از این دستگاه استفاده کنید، این دستگاه با فشار هوا از داخل مخزن به لوله های فاضلاب می تواند فشار را تا چندین برابر نسبت به پمپ افزایش دهد.

 

 

رفع گرفتگی توالت ایرانی به کمک فنر لوله بازکنی

علاوه دستگاه تراکم هوا می توان برای رفع گرفتگی توالت فرنگی ، ایرانی و لوله های فاضلاب از فنر لوله باز کنی استفاده نمود. فنر لوله بازکنی علاوه با باز کردن گرفتگی با قدرت بالا امکان لایروبی و جرم زدایی را نیز فراهم می کند، اما هر یک از این روش ها در برخی موارد کاربرد بیشتری دارند، مثلا برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی بهتر است از دستگاه تراکم هوا استفاده شود و نوک تیز فنر می تواند به توالت آسیب برساند یا با استفاده از فنر می توان مواد زائد درون لوله را نیز جدا کرد. اگر امکان رفع گرفتگی توالت ایرانی، فرنگی یا گرفتگی در لوله ها و … را در منزل ندارید می توانید با تماس به ایزوبام انجام آن را در تهران یا دیگر سایر نقاط کشور به نیروهای ماهر بسپارید.

 

 

 

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی به کمک پمپ

در این روش می توان پس از ریختن آب به درون چاهک شروع به پمپ زدن می کنیم فشار وارد شده به داخل شبکه های لوله فاضلاب باعث شده که مواد اضافی درون آن به جلو رانده شده و گرفتگی برطرف شود اما ممکن است با انجام یک بار این عمل جوابی دریافت نکنید اما شاید بتوانید با انجام پیاپی و پشت سر هم بتوانید جوابی بگیرید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی ، دستشویی ایرانی,...
نویسنده : فرانک بازدید : 22 تاريخ : دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت: 11:08