تبدیل توالت ایرانی به فرنگی | بلاگ

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تعرفه تبلیغات در سایت

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با انجام مراحل خاص انجام می شود. ولی باید بدانید که در این مورد حتما نیازمند متخصص با تجربه هستید و بهتر است با یکی از شرکت های خدماتی تماس حاصل فرمایید که می توانید این کار را به شرکت ایزوبام بسپارید. روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به این شکل است که ابتدا کف سرویس بهداشتی خراب می شود و کاشی و سرامیک جدا می شوند. کاسه توالت ایرانی را خارج می کنند، کف قیرگونی و لوله کشی شده و مجدد کف سرویس بهداشتی کاشی کاری می شود. توالت فرنگی را نیز نصب می کنند. امکان تخریب میزان کمتری از سرویس بهداشتی نیز وجود دارد ولی در این روش ممکن است کفپوش سرویس بهداشتی بعد از اتمام کار کمی نامتناسب به نظر برسد. کاسه توالت ایرانی تخریب شده، کنده کاری های لازم انجام می شود.

بعد از لوله کشی و نصب شیر آلات و لوه های لازم، قیر گونی صورت می گیرد. توالت فرنگی نیز نصب می شود و کاشی کازی به اتمام می رسد. شما با توجه به بودجه مورد نظر خود می توانید روش نصب توالت فرنگی را انتخاب کنید. اگر دوست ندارید به میزان زیادی هزینه کنید، از توالت فرنگی سبار که تنها بر روی توالت ایرانی قرار می گیرد استفاده کنید که قابل جابجا شدن نیز هست.

 

نصب مخزن و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

مدل های متفاوت توالت فرنگی طریقه نصب مختلفی دارند که دستورالعمل نصب از طرف شرکت سازنده  به همراه توالت عرضه می گردد. اکثر مخزن های جدید، به صورت فشاری و با کمی چرخش نصب می شوند. پس از نصب صحیح مخزن باید شیلنگ آن را نصب نمایید. به طور کلی این کار توسط لوله کش انجام می شود. یک شیلنگ با اندازه مناسب بین مخزن و شیر آب را تهیه کرده و آن را به محل مخصوص در مخزن وصل نمایید.

 قبل از نصب شیلنگ حتما شیر پیسوار را ببندید و در صورت لزوم محل نصب را تفلون بندی کنید. واشر درون شیلنگ را خارج نکنید. پس از وصل کردن شیلنگ، حتما عملکرد پمپ شناور و سیستم آبرسانی را بررسی کنید. برای این کار باید شیر پیسوار را باز کرده و از عدم نشتی مطمئن شوید. چنانچه نشتی مشاهده شد اقدام به تفلون بندی کنید.

اکنون نوبت به نصب درب توالت فرنگی است. بست های قسمت نشیمنگاه را با پیچ های متصل کننده محکم کنید. درب پلاستیکی را نیز به کمک پیچ هایی که روی توالت دیده می شود وصل کرده و درب پلاستیکی را محکم کنید.

 

 

 

 

 

نصب توالت فرنگی ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی,...
نویسنده : فرانک بازدید : 20 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت: 11:38