لایروبی چاه فاضلاب | بلاگ

لایروبی چاه فاضلاب

تعرفه تبلیغات در سایت

لایروبی چاه فاضلاب پس از انجام عمل تخلیه چاه انجام شده و تمام مواد اضافی و رسوبات را از درون چاه بیرون میریزد. چاه فاضلاب که در اکثر ساختمان ها و منازل وجود دارد از نوع جذبی (چاه جذبی) هستند. یعنی نیازمند زمینی با جنس خاک مناسب برای جذب آب و فاضلاب هستند. آب و فاضلاب داخل چاه باید توسط زمین جذب شود تا چاه کاربرد قابل انتظار را داشته باشد. اگر جنس زمین و خاک چاه مناسب نباشد آب و فاضلاب داخل چاه به خوبی جذب نمیشود و در این صورت چاه زود تر از زمان عادی پر شده و سرریز میشود و نیازمند تخلیه چاه خواهد بود.

 اما جنس خاک تنها دلیل پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه،  ته نشین شدن لایه ای از مواد زئید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین میشود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد زائد است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین میشود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بیفتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد.

ما با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه چاه شما را مانند روز اول خواهند کرد. ما با کسب تجربه  در زمینه چاه و مسائل مربوط به آن توانایی حل تمام مشکلات مربوط به چاه و فاضلاب را دارد. متخصصین این شرکت با حضور در محل و بررسی وضعیت چاه اقدام متقابل را انجام خواهند داد. تخلیه چاه، لایروبی چاه فاضلاب، کف تراشی چاه، ترمیم و نوسازی چاه، تعمیر چاه کهنه، تراش چاه توسط کارگر، ترمیم چاه ریزشی، تخلیه فاضلاب چاه، تخلیه چاه سرریز شده، جلوگیری از سرریز شدن چاه، بازکردن درب چاه با کمترین خرابی، یافتن محل چاه فاضلاب، لجن کشی، اجرای لوله کشی فاضلاب و تعمیر آن و خدمات دیگری که شرکت ایزوبام آن را ارائه داده است.

 

 

 

 
لایروبی چاه فاضلاب,...
نویسنده : فرانک بازدید : 23 تاريخ : پنجشنبه 10 اسفند 1396 ساعت: 13:16